Jak stworzyć pokrowiec na MacBook pro 13?

Jak stworzyć pokrowiec na MacBook pro 13?

Lubisz mieć laptopa zawsze przy sobie? Często potrzebujesz go w pracy, na spotkaniach biznesowych? A może pracujesz zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie? W takiej sytuacji na pewno przyda Ci się etui macbook pro 13, które idealnie będzie chronić Twój sprzęt. Podczas transportu komputer może ulec uszkodzeniu, upaść, uderzyć o coś, zadrapać się, a biorąc pod uwagę jego cenę oraz zawarte na nim dane, lepiej do takiej sytuacji nie dopuścić. Zabezpieczenie, które zapewni Ci pokrowiec macbook air 13 lub pro 13, pozwoli Ci bez przeszkód zabierać laptopa wszędzie, gdzie tylko będziesz go potrzebować. Pokrowiec  z krótkim uchwytem, długim paskiem na ramię lub dwoma do założenia jak plecak, to niezwykle wygodny gadżet. Charakteryzuje go wysoki komfort użytkowania i wyjątkowa estetyka.

Oryginalny wzór na etui MacBook pro 13

Pokrowiec na laptopa kojarzy Ci się z nudnym, ale praktycznym drobiazgiem? Pora to zmienić. Dzisiejsza technologia daje nam wiele możliwości. Dzięki temu możesz zamówić pokrowiec, który będzie totalnie wyjątkowy i tylko Twój. W Youpibag możesz zlecić dowolny nadruk na swoim etui. Wybierz taki, który najlepiej będzie Cię określał lub motywował do pracy. Wybierz grafikę inną niż wszystkie, by wyróżniła się z tłumu, a Ty wraz z nią.

Jak zaprojektować własny pokrowiec MacBook pro 13?

Aby stworzyć spersonalizowany pokrowiec macbook air 13, który będzie podkreślał Twoją osobowość, wyrażał Twoje poglądy, zajrzyj do sklepu Youpibag. W kilku krokach stworzysz projekt nawiązujący do ideologii, która jest Ci szczególnie bliska, dodawał sił do działania, zachęcał do realizacji marzeń lub po prostu poprawiał humor. Wybierz dowolny kolor, grafikę z dostępnych propozycji lub z własnego dysku, kolor suwaka, obszycia i ewentualnie rączki, a także wnętrza etui. Możesz dodać tekst, który będzie miał dla Ciebie szczególne znaczenie.

Zleć indywidualny projekt pokrowca na laptopa, a także telefon i tablet, by wszystkie Twoje urządzenia podręczne prezentowały się elegancko i spójnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − siedem =