Panele laminowane Berry Alloc – propozycja belgijskiej firmy

Panele laminowane Berry Alloc – propozycja belgijskiej firmy

Panele laminowane belgijskiej firmy Berry Alloc to wysokiej jakości produkty, które zyskały swoją popularność głównie dzięki powłoce Hydro Plus. To szeroki wachlarz dekorów i wzorów imitujących podłogi drewniane, który możesz wykorzystać w każdej z możliwych aranżacji.

Co to są panele laminowane?

Panele laminowane zbudowane są z kilku warstw, ich główny korpus stanowi płyta HDF lub MDF, natomiast wierzchnią warstwę tłoczony laminowany papier. Dla porównania panele winylowe wykonane są z kilku warstw winylu, a ich wierzchnia warstwa zostaje zadrukowana, decydując o ostatecznym wyglądzie.

Berry Alloc – belgijska firma z bogatym doświadczeniem

Berry Alloc to firma rodzinna, działająca na rynkach międzynarodowych, zatrudniająca 4900 osób w krajach Euroazji, Ameryki oraz Oceanii. Berry Alloc obsługuje klientów aż w 140 krajach, w tym w Polsce.

Panele laminowane Berry Alloc otrzymasz w Salonie Podłóg Super Parkiet. To produkty inspirujące i zachwycające klientów z szerokim zakresem rozwiązań do wnętrz komercyjnych i mieszkalnych. Bogata oferta paneli kusi swą dożywotnią gwarancją w zastosowaniach mieszkalnych.

Panele laminowane Berry Alloc i ich serie

Panele laminowane Berry Alloc posiadają dwie serie:

  • Berry Alloc Ocean+ – panele te posiadają hydrofobową powłokę Hydro Plus, która odpycha skutecznie wodę w zetknięciu ze spoinami.
  • Berry Alloc Chateau – to seria paneli laminowanych, z których można ułożyć wzór nieprzemijającego parkietu, ale także jodełki klasycznej. Seria Berry Alloc Chateau posiada 15 dekorów kolorystycznych.

Każdy znajdzie tu wzór dla siebie, bez względu na to, do jakiej aranżacji szuka podłogi. Czy planujesz w domu styl retro, czy może loftowy, jak i poszukujesz propozycji nowoczesnych, z pewnością przeglądając ofertę Berry Alloc w Salonie Podłóg Super Parkiet zakupy w pełni cię zaspokoją.

Właściwości paneli laminowanych Berry Alloc

Panele laminowane Berry Alloc, to świetna alternatywa dla osób poszukujących podłóg drewnianych. Niejednokrotnie podłogi drewniane nie są w zasięgu kupna, przez wzgląd na ich cenę. Warto wtedy sięgnąć po ofertę paneli laminowanych, szczególnie marki Berry Alloc, one nawet w dotyku przypominają drewno. Możesz mieć pewność, że doskonale imitują drewno, tym samym pomieszczenia, w których się znajdą, będą ciepłe, eleganckie i bardzo estetyczne.

Panele laminowane Berry Alloc są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli masz w domu pupila – psa lub kota, panele te sprawdzą się znakomicie, zwierzęta nie będą wpadały na nich w poślizg, jak i nie będą uszkodzone przez psie i kocie pazury.

Panele laminowane Berry Alloc to także pionier w dziedzinie wodoodporności. Dzięki zastosowanej technologii Hydro Plus panele te mogą znaleźć się w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 3 =