Zawias do szkła – niezbędny element wyposażenia w sklepach

Zawias do szkła – niezbędny element wyposażenia w sklepach

Zawiasy do szkła to nieodłączne elementy wyposażenia urządzeń chłodniczych w sklepach, obiektach gastronomicznych oraz wielu innych miejscach. Wyposażone są w nie np. regały chłodnicze, które zapewniają doskonałą widoczność produktów znajdujących się wewnątrz urządzenia, a jednocześnie umożliwiają do nich łatwy i szybki dostęp.

Zawias do szkła – różnorodność modeli

W zależności od danego modelu, zawiasy przystosowane są do szkła o różnej grubości. Różnią się też minimalnie od siebie kształtem oraz wielkością. Do znalezienia są pojedyncze elementy zawiasów oraz kompletne zestawy, które są gotowe do montażu.

Zawiasy do szkła doskonale spełniają swoją rolę w meblach z drzwiami przeszklonymi, które przeznaczone są do sklepów, cukierni, barów oraz innych obiektów gastronomicznych.

Popularność przeszklonych mebli w sklepach oraz obiektach usługowych sprawia, że projektowane są coraz nowsze i bardziej designerskie rozwiązania. Wpływa to również na konieczność produkowania kolejnych modeli zawiasów, bardziej odpowiadających do danego rozwiązania. To z kolei przekłada się na bardzo dużą różnorodność modeli zawiasów do szkła dostępnych na rynku. Duży wybór sprawia, że każdy klient jest w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb, bez potrzeby projektowania czegoś na nowo.

Nie tylko zawiasy do szkła

Oprócz zawiasów do szkła w meblach sklepowych duże znaczenia odgrywają inne drobne elementy. Klamki, uchwyty, nogi regulowane – to elementy na pozór nieistotne, ale ułatwiają funkcjonowanie. Dobrze dobrany element wyposażenia, oprócz funkcjonalności, może podnieść również wizualną prezentację całego urządzenia.

Zawias do szkła to popularne rozwiązanie w przypadku regałów chłodniczych, ale zastosowanie znajdują również systemy podnoszenia szyb wykorzystywane w innych urządzeniach chłodniczych, np. ladach. Zastosowanie takiego systemu, wraz z szybami prostymi lub giętymi, również podnosi prezencję produktów znajdujących się wewnątrz i doskonale wpisuje się w wystrój każdego sklepu.

Zakup wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu to oszczędność czasu oraz kosztów transportu. Taką możliwość oferuje AiFO Components, które posiada w swoim asortymencie tysiące różnych produktów. Oprócz wielu modeli zawiasów do szkła oferują oni komponenty i rozwiązania do mebli chłodniczych oraz gastronomicznych. AiFO ponadto utrzymuje wysokie stany magazynowe, co przekłada się na dużą dostępność produktów i szybką wysyłkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 14 =